Araba Yiyen Araba 2

Araba Yiyen Araba 2

Araba Yiyen Araba 2

Araba Yiyen Araba 2

Etiketler: Toplam Beğeni: 487

Araba yiyen arabalar oyununun ilk sürümünü size yaklaşık 1 ay önce tanıtmıştık şimsi ise araba yiyen araba 2 çılgın düşler oyunu ile karşınızdayız.

Bu güzel araba ve kamyonet oyununa Play diyerek başladıktan sonra START NEW diyerek bölüm seçme kısmına geçiyoruz. Oyunda 20 farklı bölümde arabamızla araba yemeye çalışacağız. Geliştirmeli bir oyun olan araba yiyen araba 2 oyununda shop kısmında hız, can, tekerlek, bomba gibi seçenekleri geliştirebiliyor ve arabamıza ekleyebildiğimiz gibi zırh alabiliyor veya arabamızın üzerine silahlar tarakarak diğer arabaları çok daha iyi öldürüp ilerleyebiliyoruz. Oyunda arabamızda nitro gibi hızlandırıcı seçeneklerde yer alırken bu seçenekleri Z X tuşları ile kullanıyor ve arabamızıda YÖN tuşları ile kontrol ediyoruz. Kırmızı elmaslar, sarı elmaslar ve tamir parçalarınıda toplayarak arabamızı geliştirmede kullanabiliyoruz. Kitoyun.com ile araba yiyen araba 2 oyununun son versiyonu çılgın düşler ile karşınızdayız.

Unutmayın internet dünyasının en güncel ve en yeni oyunları kitoyun.com ile her zaman sizlerle olacak. İyi eğlenceler keyifli dakikalar dileriz...

Oyun Oyna