Army Force Online 3D

Army Force Online 3D

Army Force Online 3D

Army Force Online 3D

Etiketler: Toplam Beğeni: 239

Multiplayer tabanlı online bir askeri savaş oyunu olan Army Force Online oyununa başlamak için öncelikle 5 saniye sürecek bir üyelik almanız gerekecek. Register kısmına bastıktan sonra kendinize bir şifre ve kullanıcı adı oluşturup sonrasında mail adresinizi sallayabilirsiniz çünkü herhangi bir online doğrulama yapmadan sadece kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabiliyorsunuz. Oyuna k. adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra size bir kullanıcı ID si ve altında da bölge seçim ekranı verilecek. Amerika, Avrupa ve Asya bölgeleri yer alırken bize en yakın bölgeler europe ve asia olduğu için Türk oyuncular bulmak istersek bunlardan birisi seçmek mantıklı olabilir. Oyunda farklı online savaş modlarının yanı sıra çeşitli savaş odaları bulunuyor ve her odada en fazla 12 farklı oyuncu savaşabiliyor.

Army force online oyunun yapısı ise şu şekilde bir odaya 12 kişi girdi diyelim burada herkes birbirine düşman silahlarınızla sadece siz canlı kalana kadar savaşmalısınız. Eğer ölürseniz diğer oyunculardan sadece1 kişi kalana kadar oyunu izlemeli ve yeni taktikler edinerek savaşa farklı stratejilerle girmelisiniz. Ayrıca tim şeklinde de savaşa bildiğiniz oyunumuzda bilgisayarında unity 3d player kurulu değilse hiç bir şekilde başlayamazsınız. Takım kurarak savaşma modunda mavi ve kırmızı takımlar yer alıyor. Quick Match ve Join Room yazan yerlere bastıkca giriş yapabilir ve savaşa kendinizide katabilirsiniz. Oyunda size verilen yetenekler hakkında bilgi verecek olursak; Dilediğiniz taktirde kendinizde bir takım veya oda açabileceğiniz oyunumuzda AWSD tuşları karakterinizie kontrol etmenizi ve sol sağ ileri geri gitmenizi sağlayacaktır. Farenizle nişan alıp ateş edebilir scrool yani tekerlek tuşunu ile geri yaparak silahlarınızı değiştirip bıcakta alabilirsiniz. Bağımlılık yapıcı bir detayları olan oyunda R tuşu şarjörünüzdeki mermileri yenilemenizi sağlayacaktır. Yeni silahlar bulmak için sürekli etrafta gezmeniz gerekiyor düşmanların ve online oyuncuların sürekli olduğu bu savaş oyununda bakalım tüm rakiplerinizi yokedebilecekmisiniz. Roket atardan birçok farklı silaha kadar herşey army force online oynada sizleri bekliyor. Oyunca online chat sistemide bulunuyor aktif etmek için T tuşuna basıp yazmanız ve entera basmanız yeterli. Son olarak oyun hakkında söylenecek daha fazla detay bulunmuyor birkaç kere oynadıktan sonra çok rahat bir şekilde kavrayacak ve kendinizi adeta destansı bir savaş oyununda bulacaksınız.

Kalan canınız ve toplam aldığını rütbeyle puanı sağ üst köşeden görebilir gücünüzü ise sağ alt köşeden takip edip düşmanlarınıza en iyi şekilde saldırabilirsiniz. Army force sizleri bekliyor!

Oyun Oyna