Askeri Komando Eğitimi 3D

Askeri Komando Eğitimi 3D

Askeri Komando Eğitimi 3D

Askeri Komando Eğitimi 3D

Etiketler: Toplam Beğeni: 142

Askeri eğitim oyunlarından birisi olan komando eğitiminde bir komandoyu yöneterek oyunda onun karşısına çıkan engelleri aşmasını sağlayacaksınız. Assault Course olarakta bilinen bu komando eğitim oyununda askerimizi YÖN tuşları ile sağa sola çekecek, X tuşuna da basarak zıplamasını ve duvarlara tırmanmasını sağlayacaksınız. Oyunda komando çamurlu sulardan geçmeye çalışacak, direklere tırmanacak, tel örgülerin altından tırmanacak kısacası pekçok aşamadan geçecek.

Askeri komando eğitimini nasıl oynayacaksınız ondan da bahsedelim biraz; Oyunda komandomuzu ileri tuşlarına basarak koşturacağız. Karşımıza engeller çıkarsa X tuşuna basarak engelleri aşmasını sağlayacağız. Kim yerlerde patlatmamız için el bombası ve kumandaları çıkacak bunları alırsak benzin varillari patlayacak ve komando eğitiminde daha başarılı olacağız.

Komando oyununu eğer daha önce oynayıpta belli bir yerde kaldıysanız, Continue diyerek kaldığınız yerdek komandonuzu eğitmeye devam edebilirsiniz. Kitoyun.com en yeni 3d askeri, aksiyon ve komando oyunları ile sizlerle olacak.

Oyun Oyna