Bad Piggies 2 HD

Bad Piggies 2 HD

Bad Piggies 2 HD

Bad Piggies 2 HD

Etiketler: Toplam Beğeni: 293

Bad Piggies 2. versiyonu ile şimdi karşımızda bu oyunda kötü domuzları kontrol ederek bölümleri geçmek için çeşitli arabalar, uçan uçaklar yapacaksınız ve böylece toplam 4 farklı kısımdan oluşan bad piggies 2 yi bitireceksiniz.

Oyuna ok işaretine basarak başlıyoruz ardından karşımıza 2 si açık 2 si kapalı toplam 4 bad piggies 2 oyun bölümü çıkıyor bunlardan kapalı olanları açmak için açıkları bitirmeniz gerekmekte. Oyunun ilk bölümleri çok kolay küçük bir kutu koyup araba yapıyorsunuz bir tanede balon ardından oyunu tamam işaretine basarak başlatıyorsunuz amacınız bitiş noktasına kadar kötü domuzu ulaştırmak. Eğer takıldığınız yer alırsa sağ üst kısımda yer alan lamba işaretine tıklayın o size yardımcı olacaktır. Bu oyunun tablet ve telefondaki oyunlardan tek farklı tamircinin olmaması. Bu yüzden tüm bad piggies oyunlarında arabaları ve çeşitli araçları siz yapacaksınız.

Oyunda ilerledikçe tahta tekerlerklerin yerine metal ve plastik tekerlekler, normal motordan uçak motoruna kadar birçok malzeme çıkacak sizin yapmanız gereken tek şey bu parçaları birleştirerek bad piggiesti bitiş noktasına götürecek en harika aracı yapmak.

Oyun Oyna