Bıyıklı Madenci - Geliştirmeli

Bıyıklı Madenci - Geliştirmeli

Bıyıklı Madenci - Geliştirmeli

Bıyıklı Madenci - Geliştirmeli

Etiketler: Toplam Beğeni: 41

Bıyıklı delici ve bıyıklı madenci olarak bilinen bu eğlenceli maden kazma ve alışveriş bölümleri ile desteklenen geliştirmeli oyunda güzel bir maceraya hazırmısınız?

Oyunda YÖN tuşları ile kontrol edeceğiniz madenciyi en iyi şekilde yönetmeniz gerekiyor. Play diyerek oyuna başladıktan sonra gördüğünüz gibi bıyıklı madenci karşınıza geldi. Aynı şekilde Cafe, sizi yer altına götüren asansör, satış bölümü ve güncelleme dükkanıda oyunda bulunan alışveriş yerlerinden bazıları. Upgrade shop kısmından madencimizi geliştirip yeni kıyafetler, daha fazla enerji, süper ışık, ve cargo kapasitesini arttıracak daha birçok farklı araç satık alabiliyoruz. Fakat bunları almak için bıyıklı madenci ile ilk olarak madene inmeli ve çeşitli elmaslar ve değerli taşlar bulmalıyız. Buying kısmından madenden topladığımız elmasları satıp bunları paraya çeviriyoruz. Cafe noktası ise bizim can noktamız. Cafe sayesinde madende gezerken enerjimiz tükenirse korkmayın hızlı bir şekilde asansöre binin ve bıyıklı madenciyi cafeye götürün orda yedikleri ve içtikleri oyunda madenciye enerji kazandıracaktır.

Oyundaki genel işleyiş bu şekilde ne kadar çok maden eşyası bulursanız o kadar çok para kazanır ve kendinizi o kadar iyi geliştirebilirsiniz.

Oyun Oyna