SİTEDE NELER OLUYOR ?

BLOG BAŞLIKLARI

EN İYİ OYUNCULAR

Aşk Çarkı Oyun İncelemesi

Hemen Oynamak İçin Tıkla

 


 

 

Aşk çarkını her döndürdüğümüz sefer saç, kıyafet ve ayakkabı seçip bayan karakterimize giydiriyoruz. İlk olarak çarkımızı döndürdüğümüz zaman saç modeli seçiyoruz kötü saç modeli çirkin saç modeli ve güzel saç modeli olarak 3 çeşit saç modeli var. Çarkımızı durdurduğumuz zaman bize çıkan bu 3 sac modelinden birini bayanın saç modeli oluyor

 

Çarkımızı bu sefer elbise modelini seçmek için bir daha döndürüyoruz ve durdurduğumuz zaman bize bir daha çirkin iyi ve en iyi şekilde kıyafetler çıkıyor tabi sizin sansınıza kalmış bir şekilde. Çarkı durdurduğumuz zaman kötü iyi ya da en iyi yerde duruyor ve çıkan elbise bayanımızın kıyafeti oluyor.

 

Çarkımızı son defa çeviriyoruz ve bu aşamada artık bayan karakterimizin erkek karakterimizin karsısında son hazırlanma yeri. Çarkımızı döndürüp tekrar durdurduğumuzda ayakkabımızı kötü iyi en iyi şekilde seçmiş oluyoruz.

 

..
Saç elbise ve ayakkabımızı bayanımız giyiyor ve paravan açılıyor ve tabi karsımıza çıkabilecek, 3 tane bay karakter var Bunlar çirkin normal ve yakışıklı olarak karşımıza çıkıyor. Biz kötü saç modeli, kötü kıyafet ve kötü ayakkabı giydirdiğimizde dengimiz olarak paravandan bize çirkin bay elinde ölmüş çiçeklerle çıkıp size gülüyor. Tabi bayanı güzel bir şekilde giydirdiğimiz de normal bir erkek çıkıyor karsımıza ve tebrik ediliyoruz.

 

 

 

 

Şansınız yüksek olursa bayanı en güzel şekilde hazırlıyorsunuz ve en yakışıklı erkek elinde sızı çiçekle bekliyor olacak.

 

 

 

 


 

 

 

Oyunun amacı sizi bekleyen en yakışıklı erkeği bulmak ve elindeki çiçekleri size vermesini sağlamak. Bu yüzden sansımızın bol olması gerek ve bayanı en güzel şekilde hazırlamak… Kit Oyun İyi Eğlenceler Diler .. ;)

 

Sende Oynamak için Hemen Tıkla:

 

http://www.kitoyun.com/ask-carki.html