SİTEDE NELER OLUYOR ?

BLOG BAŞLIKLARI

EN İYİ OYUNCULAR

En Çok Oynanan Zombi Oyunları

 Merhaba sevgili arkadaşlar bu yazımızda sizlere öne çıkan ve en çok oynanan birkaç zombi oyunu hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

 

Zombi oyunları daha çok zombileri ezme veya zombileri öldürmeye yönelik yapılan oyunlardır. Bazen zombileri yönettiğimiz oyunlarında olduğunu görebiliyoruz. Zombi oyunlarının en eğlenceli tarafı oynarken insanın o heyecana kapılması ve böylece oyunu gerçek gibi yaşaması.

 

Sizlere aşağıda tanıtımını yapmak istediğim zombi oyunlarının isimleri:

Zombi ezmece 2013

Zombi Ordusu

Plants vs Zombies 2013

 

http://www.kitoyun.com/img/zombi-ezmece-2013.jpg

 

Zombi ezmece 2013 oyunu aslında 2012 sürümüne göre birçok yenilikle bizlerin karşısına çıktı. Bu oyunda amacımız zombileri çeşitli araçlar kullanarak ezmek ve böylece 5 bin metrelik yolu tamamlamak. Zombi ezmece 2013 oyununda kamyonet ve tırların aksine askeri araçlar bulunuyor ve bu araçların en gelişmişide tank.

 

http://www.kitoyun.com/img/zombi-ordusu.jpg

 

Zombi ordusu oyunu ise çocukların en sevdiği ikinci zombi oyunu. Bu oyunda büyük bir zombiyi yönetiyoruz ve ilerledikçe dövdüğümüz çocuklarda zombi oluyor ve ordumuza savaşma konusunda yardım oluyor böylece uçsuz bucaksız bir şekilde ilerliyoruz. Zombi ordusu oyunu aslında bir bakımdan da savunma oyunu çünkü insanlada savaşçılarını bu oyunda bize gönderiyor böylece oyun tam manası ile bir heyecana ulaşıyor.

 

http://www.kitoyun.com/img/plants-vs-zombies-2013.jpg

 

Son oyunumuz ise Plants vs Zombies 2013. Bu oyun çocukların yakından takip ettiği bir zombi oyunu. Oyunda evinizi bahçenize ektiğiniz çiçekler sayesinde zombilerden korumaya çalışıyorsunuz. Bahçenizdeki çiçeklerin güneşten aldığı ışıklarla işleyen bu oyunda zombilerinizin evinize ulaşmaması lazım aksi halde tüm oyun sona erebilir.

Bu haftaki konumuz zombi oyunlarıydı sevgili arkadaşlar. Söz verdiğimiz gibi çocuklar için en eğlenceli oyunlar çok yakında kitoyun.com da olacak bizi takip etmeye ve oyunlarımızı oynamaya devam edin.