SİTEDE NELER OLUYOR ?

BLOG BAŞLIKLARI

EN İYİ OYUNCULAR

En Güzel Otel İşletme Oyunu: Janes Hotel Mania

Dünyanın pekçok farklı bölgesinden sizler için en iyi oyunları getiren kitoyun.com şimdi ise dünyaca ünlü oyun Janes Hotel Mania'yı beğeninize sunuyor. Türkiye'nin en çok sevilen otel oyunlarından birisi olmayı başaran Janes Hotel Mania yapısı ilerleyişi ve sürekli gelişen otel konsepti ile sizleri daha çok çalışmaya ve daha çok eğlenceye davet ediyor.

 

 

Bu güzeL işletme oyunları hakkında sizlere bilgi verecek olursak öncelikle oyun kullanıcı isminizi yazmanızla başlıyor ve klasik grafikleri tüm zamanlarının en iyi otel oyunu olduğunu bizlere gösteriyor. Oyunda birçok farklı otel odası bulunuyor ve gelen her müşteriyi en iyi şekilde ağarlayarak onların otelden memnun kalmaları için uğraşıyorsunuz. Otel işletme oyunu tüm görevleri sizin yönetmeniz gerekirken temizlikçisinden otel rezervasyonlarına çay ve gazete servislerinden para tahsilatlarına kadar pekçok işlemi hızlı ve süreniz bitmeden bu otel işletme oyununda tamamlamanız şart aksi halde hedefinize ulaşamadığınızdan oyuna en baştan başlayabilirsiniz.

 

 

Janes otel oyununda öne çıkan detayları listeleyecek olursak; Shop bölümünden ürün satın alması yapabilme, sürekli yenilenen ve farklılaşan bölüm yapısı, farklı ülkelerde mısır, rusya ve monoco gibi yerlerde otel işletme, okul bölümünde otel personellerini eğitim onları otel işletmeye hazırlayabilme.

 

En güzel otel işletme oyununu oynamak için hemen tıkla: http://www.kitoyun.com/janes-hotel-mania-otel-isletme.html