SİTEDE NELER OLUYOR ?

BLOG BAŞLIKLARI

EN İYİ OYUNCULAR

En Yeni Çizgi Film Oyunları

http://www.kitoyun.com/Image/blog/en-yeni-cizgi-film-oyunlari.jpg

En yeni oyunlar dediğimizde akla gelen ilk sitelerden birisi olmayı başaran kit oyun içerisindeki onlarca kategori ile çocuklara istedikleri oyunları sunmaya devam ediyor. Bugün sizlere tanıtacağımız oyunlar en yeni çizgi film oyunları.

 

Güncelliği ile her zaman en ön plana çıkan kitoyun.com son dönemlerde çizgi film kategorisindeki oyunlara bir hayli önem vermeye başladı. Sitede yer alan onlarca çizgi film oyunu sizleri memnun etmeyi aynı zamanda sevdiğiniz çizgi film karakterleri ile eğlenmeyi eğlenirkende öğrenmeyi hedefliyor. Kit oyuna eklenen son oyunlardan bazılarını sayacak olursak Ninja Kaplumbağalar, Power Rangers, Bubble Guppies, Sünger Bob ve Avatar Korra oyunlarının ön planda olduğunu görüyoruz. Bu oyunlar sitenin en yeni oyunları olduğu gibi en çok sevilen ve en çok oynanan oyunları arasında da yerini almış durumda. Özellikle erkek çocuklar ninja kaplumbağalar dövüş, power rangers megaforce gibi oyunları yönelirlerken kızların daha çok barbie ve winx gibi çizgi film karakterlerinin oyunlarını oynadıklarını görüyoruz. Yine her iki cinsiyetinde ortak oynadığı oyun ise sünger bob oluyor. Nickelodeon, Disney ve TRT Çocuk tarafından geliştirilen bu tazr oyunlar çocuklara sadece oyun keyfini tarttırmak değil aynı zamanda birşeyler öğretmeyi amaçlıyor. Zararlı oyunlardan etkisiz hale getirilen çizgi film kategorisi altındaki oyunları eminim sizlerde çok sevecek ve favorileriniz arasına ekleyeceksiniz.

 

Kitoyun.com oyun sektöründe geldiği önemli noktada ilerlemek için son sürat ilerlemeye devam ediyor. Bugün sizlerle çizgi film kategorisi altında yer alan oyunlardan, en çok oynan ve en yeni oyunların daha çok hangi oyunlardan oluştuğundan bahsettik. Bir sonraki oyun inceleme ve yeni oyunlar yazımızda görüşmek üzere iyi eğlenceler...