SİTEDE NELER OLUYOR ?

BLOG BAŞLIKLARI

EN İYİ OYUNCULAR

Ölüm Vadisi Yarışı 3D Olarak Sizlerle

 

Heryaştan oyun severi bünyesinde bulunduran kitoyun.com ile hergün farklı ve özel oyunları sizlere sunmaya çalışıyoruz. Son zamanlarda oldukça fazla 3D oyunlar çıkmaya başladı bunlardan kimisi çok iyi kimisi ise cidden berbat ama şimdi sizlere tanıtıp incelemesini yapacağımız ve nasıl oynanacağınız anlatacağımız ölüm vadisi yarışı oyunu gerçekten ilginizi çekecektir.

 

Oyunu oynama linkini verdikten sonra hemen incelememize başlayalım.

 

 

 

Ölüm Vadisi Ralli Yarışına Hoşgeldiniz!

 

Oyunumuz toplamda 10 farklı yarış bölümünden oluşuyor ve ilerledikçe bölümler oldukça zorlu bir hale geliyor. Unity 3D ile geliştirilen oyunlar 5 6 farklı yarışçı ile kran krana bir yarış yapacaksınız ve onlara çarparak canlarını alıp kaza yapmasını sağlayacaksınız. Oyunda M harfleri ekstra puan kazandırırken ayrıca oyun içerisinde nitro işaretleride karşınıza gelecek bunlar nitro deponuzu full dolduracak sizlerde X tuşuna basarak tüm rakiplerinizi geçmek için nitronuzu aktif hale getirebilirsiniz. Oyun cidden birçok halefine göre çok daha gerçekci yapıya sahip.

 

 

Çamurlara Saplanmaya Hazır Olun!

 

Oyun ismindende anlaşılacağı gibi vadide geçiyor ve bu vadi gerçekten arabanızı çamura bulayacak. Kimi bölümlerde çamur göletlerine girerek içerisine saplanacak kimi bölümde çok daha kötü olan düşmanlarınızın sizi çamur dolu du göletine sürüklemesine sahip olacaksınız. Ölüm vadisi yarışında kimi yerlerde çukurlara denk gelebilirsiniz buralarda nitronuzu deyimi yerindeyse kökleyin ve rakiplerinizden önce karşıya geçerek gücünüzü kanıtlayın.

 

 

Oyundaki yarış türlerinden ve oynanış hakkında sizlere bilgi verdikten sonra birazda teknik detaylara inmemiz sanırım herkes için ölüm vadisi yarışı oyununu oynamamızda daha iyi olacaktır. Atv, yarış arabaları, kamyonlar, otobüsler ve buggy blitz oyununda da gördüğümüz çöl araçlarının yer aldığı diablo vadisi oyunu garaj kısmından araç değiştirme imkanını bizlere sunuyor bölümleri geçtikçe ve altınları topladıkça birçok farklı araçtan dilediğimizi alabilir hızlı o araç ile yarışa katılarak kazanan yarışçı olmaya çalışabiliriz.

 

 

http://www.kitoyun.com/img/olumvadisi%20yarisi5.png