SİTEDE NELER OLUYOR ?

BLOG BAŞLIKLARI

EN İYİ OYUNCULAR

Pet Rescue Saga Oyun İncelemesi - Video

Öncelikle Pet Rescue Saga nedir bu konuda bir açıklama yapalım. Pet Rescue Saga genel olarak bakıldığında renkli blokları yokederek ilerlediğimiz bir oyun. Fakat benzer oyunlardan en büyük farkı yokettiğiniz blokların üzerinde yer alan hayvanlar. Bu hayvanları aşağıya ulaştırarak kaçıran kötü adamların elinden kurtaracaksınız. Pet Rescue Saga'da yer alan bölüm sayısı toplam 87 ve oyunda bazı hilelerde olduğu söyleniyor.

 

http://www.kitoyun.com/Theme/Default/images/btn-oyuna-basla.png

 

 

King tarafından Facebook için yapılan bu oyunu kitoyun.com adresinden de oynayabiliyorsunuz. İstediğiniz bölümü seçerek oyuna başlayabilir dilerseniz arkadaşlarınızı davet ederek onlarında oyuna katılmalarını sağlayabilirsiniz. Her bölümünde 3 yıldız üzerinden değerlendirme veren Pet Rescue Saga'da minimum 1 yıldız alarak bölümleri geçmeniz lazım aksi halde oyuna yeniden başlayabilirsiniz. Ekran görüntülerinede baktığınızda oyun ciddi manada çok eğlenceli ve sürükleyici bir senaryoya sahip.

 

 

Oyunda eğer hızlı davranırsanız önünüzde giden kişileri geçebilir, onların aldığı paraları sizlerde kendiniz alabilirsiniz. Her bölümde size belirli bir hedefin verildiği oyunda örneğin ilk bölümlerde 2 hayvan kurtarma hedefi verilecek fakat oyunda ilerledikçe farklı ve çok sayıda hedeflerde verilebilecek. X2 yazan küpleri patlatmayı başarırsanız iki kat daha fazla puan alacaksınız.

 

 

Sonuç olarak pet rescue saga oyunu için söylenecek çok fazla bir şeye gerek yok. Oyunun yapımcıları ciddi manada güzel ve sürükleyici bir oyun ortaya çıkartmışlar. Farklı hayvanlarla tanışacağınız oyunda farklı arkadaşlıklarda sizleri bekliyor.

 

Pet Rescue Saga Video İnceleme: