SİTEDE NELER OLUYOR ?

BLOG BAŞLIKLARI

EN İYİ OYUNCULAR

Şirin Ve Şirine Oyunu İncelemesi

Hemen Oynamak İçin Tıkla

 


 

 

Sitemizde bulunan Şirin ve Şirine oyunumuz flash oyun olup Corci Games tarafından oluşturulmuştur. Küçük yaşlarımızda hepimizin büyük bir ilgi ve meraklı gözlerle izlediğimiz Şirinler çizgi filmindeki karakterlerden Şirin ve Şirine’nin içinde bulunduğu iki kişilik oyunu sizlere sunuyoruz.

 

Oyunumuz Şirin ve Şirine’nin mantarları toplayarak varış noktası ulaşması ile level atlatmaktadır. Şirin ve Şirine’yi klavye kontrol tuşlarından kontrol edebilirsiniz. Klavye kontrol tuşlarımız: “ W, A, S, D “ ve yön tuşlarıdır.

 

İlk bölümümüzde gayet basit aşamalar yapılmış olup Şirin ve Şirine’ye 4’er adet mantar düşmektedir. Oyuncuların en kısa sürede mantarları toplaması ve varış noktasına hızlıca ilerlemesi gerekmektedir. Mantarlı toplamak oyundaki asıl amaçtır.

 

..
İkinci bölümümüze geldiğimiz zaman Şirin ve Şirine farklı noktalardan başlamaktadırlar. Ortada çizgi filmden hatırlacayacağınız üzere Azman isimli kedimiz sizleri beklemektedir ve sürekli olarak yer değiştirmektedir. Şirin ve Şirine herhangi bir oyuncu Azman’a yakalandığı zaman oyun sona ermektedir. Bu bölümde Şirin ve Şirine olarak mantarları toplamanız, Azman’a yakalanmadan varış noktasına başarılı şekilde ulaşmanız gerekmektedir.

 

 

 

 

 

Üçüncü bölümümüzde Şirin ve Şirine aynı noktadan başlamaktadırlar. Mantarları toplayarak giderlerken karşılarına Azman çıkıyor. Azman’a yakalanmadan zıplayarak ve mantarları toplayarak ilerlemeniz sizi varış noktasına başarılı şekilde götürecektir. Üçüncü bölümde dikkat etmeniz gereken ikinci basamakta iken kenardaki basamağa zıplarken Azman’dan kaçmanın vermiş olduğu heyecanla erken zıplamamanız gerekiyor yoksa en aşağıya düşebiliyorsunuz.

 

 

Dördüncü bölümümüze geçtiğiniz zaman sizi yine Azman ancak Azman’dan önce kızgın su beklemektedir. Suyu köprülerden geçerken zıplama yerinize dikkat etmeniz gerekmektedir aksi takdirse kafanız yukarı yola çarpıp direk suya düşebilirsiniz. Bu sefer Azman’ın üzerinden zıplayarak geçmeye çalışırsanız tekrar kafanız yukarı çarpıp Azman’a yakalanabilirsiniz. Bu yüzden Azman’ın arkadaşından koşup hemen yukarı yola zıplamalısınız. Azman’ı geçtikten sonra da mantarları Şirin ve Şirine ile toplamanın ardından başarılı şekilde varış kapısına gidebilir bölümünüzü geçebilirsiniz.

 

 


 

 

 

Diğer bölümlerimizi de bu şekilde geçebilirsiniz. Oyunumuzda yandığınız zaman en baş bölüme sarma sorunu yoktur, kaldığınız bölümden başlarsınız. Oyunumuzu http://www.kitoyun.com/p/3960.html adresinden oynayabilirsiniz... Kit Oyun İyi Eğlenceler Diler .. ;)

 

Sende Oynamak için Hemen Tıkla:

 

http://www.kitoyun.com/sirin-ve-sirine.html