SİTEDE NELER OLUYOR ?

BLOG BAŞLIKLARI

EN İYİ OYUNCULAR

Süper Mario Yıldız Peşinde ile Macera Sizleri Bekliyor

http://www.kitoyun.com/img/marioyildizpesindeoyunu1.jpg

 

Süper Mario'nun kuşkusuz en çok sevilen oyunlarından birisi olan süper mario yıldız peşinde oyununu bu yazımızda detaylı bir şekilde sizlere tanıtacak ve çok uzun olmasada oyun hakkında kısa bir inceleme yapacağız.

 

Mario'nun maceraları şimdi yıldız peşinde ile bizlerle. Bu oyunda klasik bir mario oyunu oynayacağınız gibi oldukça zevkli bir mario oyunuda sizleri bekliyor. Oyun yapısı ve ilerleyişi itibariyle oldukça farklı bölümler ve değişik haritalardan oluşuyor. Nintendo'nun resmi Mario oyunlarından birisi olan Yıldız Peşinde'de Mario'yu yön ve Z veya Boşluk tuşlarını kullanarak kontrol edeceğiz. Oyunda birçok bölüm yer alırken bunlar 1. Kapı 2. Kapı şeklinde sıralanmışlar ve ilk olarak 1. bölümde başlayarak sıra sıra tüm kapıları açmamız gerekiyor. Mario ile yıldızları kovalayacağınız ve almaya çalışacağınız bu oyunda her bölümde toplamamız gereken belirli bir yıldız adedi var ve bu yıldızlar üst kısımda bize gösteriliyor o yıldızları toplayamadan kapılar açılmıyor ve bölümü bitiremiyoruz. Süper Mario Yıldız Peşinde oyunu hakkında hatırlatmak istediğim son nokta ise oyunda zaman süre kısıtlamasının olduğu belirlenen süre içerisinde bölümleri tamamlamanız gereken bu oyunda mario ve sizleri güzel bir macera bekliyor.

 

http://www.kitoyun.com/img/marioyildizpesindeoyunu2.jpg

 

Kitoyun.com olarak süper mario ve arkadaşlarının oyunlarına büyük önem veriyoruz. Bu yüzden sizlerde en yeni oyunları ve en sevilen oyunları kitoyun.com adresinde 7 gün 24 saat kısacası dilediğiniz zaman kolay ve hızlı bir şekilde oynayabilir, süper mario, ben 10, bakugan, monsuno gibi erkek oyunları ile erkek arkadaşlar barbie, sue, winx ve daha birçok giydirme ve temizlik oyunları ile kız arkadaşlarımızda doyasıya oyun oynamanın keyfini sitemizde çıkartabilir. Sizleri kit oyun ile oyuna kitlenmeye davet ederken yukarıda tanıtımını yaptığımız mario yıldız peşinde oyununuda aşağıdaki linkten oynayabileceğinizi belirtmek isteriz.

 

http://www.kitoyun.com/img/oynablog.png