SİTEDE NELER OLUYOR ?

BLOG BAŞLIKLARI

EN İYİ OYUNCULAR

Zombi Ezmece 2013 Oyun İncelemesi

zombi ezmece 2013 1

 

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda kısa sürede çocukların favori oyunlarından birisi olmayı başaran Zombi Ezme 2013 oyununu incelemeye çalışacağım. Oyunda neler nasıl yapılır yenilikler neler ve çok daha fazlasına bu yazımızda yer vereceğiz.

Zombi ezme 2013 oyunu Free Addicting Games tarafından yapılan bir zombi oyunu. Oyunda zombilere karşı büyük bir mücadele vererek tüm zombileri ezip bitiş noktasına kadar gitmeye çalışıyoruz fakat bu noktada bizi zorlayan bir şey var buda aracımız.

 

zombi ezmece 2013 inceleme 2

 

Oyunda ezdiğimiz zombilerden para kazanıyoru ve bu paraları kullanarak aracımızı geliştirebildğimiz gibi eğer yeterli miktarda paramız varsa yeni arabada alabiliyoruz. Oyunun en iyi tarafı ise 2012 oyununa göre içerisindeki araçların değiştirilmiş olması. Zombi ezmece 2013 oyununda sıradan araçlar yerine askeri araçlar bulunuyor ve bu araçlardan en gelişmişide tanklar. Eğer tankı alacak kadar para kazanabilirseniz bilin ki artık tüm zombileri rahat bir şekilde ezebilir ve oyunun son noktasına varabilirsiniz. Bu oyunda bizi zorlayan nokta karşımıza çıkan zombiler çünkü onlara çarptıkça arabamız yavaşlıyor buda benzinimizin ve nitromuzun bitmesine neden oluyor bu yüzden ekipmanlarınızı olabildğince iyi şekilde geliştirerek oyuna devam edin.

 

zombi ezmece 2013 inceleme 3

 

Eğer zombileri ezerken eğlenmek hemde yeni çıkan araçlarla mükemmel bir hızla ilerlemek istiyorsanız kitoyun.com ekibi olarak zombi ezmece 2013 oyununu tüm çocuklara tavsiye ederiz.

Oyunu oynamak için tıklayın.