CN Spor Oyunu Oyna Türkçe Cartoon Network Çizgi Film Oyunları

Facebook ile gir
Kullanıcı Adı:
Şifre:
kapat

  • Kedi Krallığını Savun (Geliştirmeli)
Çizgi Film Oyunları > CN Spor - Türkçe
CN Spor - Türkçe
  • Kaç Kişi Beğendi: 416
  • Oyun Kategorisi : Çizgi Film Oyunları
  • Oyun Hiti : 55839 defa oynandı

Hangi tuşlar ile oynanıyor :


ZX

CN Spor - Türkçe Açıklaması:

Cartoon network Türkiye ekibi CN Spor olarak adlandırdığı yeni oyununu bugün tanıtı. Mixed Shows serisinin tamamen türkçe olan bu oyunda Adventure Time, Gumball, Ben 10 ve Sürekli dizi karakterlerinin olduğunu görüyoruz. İlk olarak karakter seçimimizi yaparak başlayacağımız bu eğlenceli oyunda bize hangi bölümde kimi kontrol edeceksek nasıl kontrol edeceğimiz ve cn spor oyununu nasıl oynayacağımız zaten gösteriliyor. Örneğin adventure time karakterleri finn ve jake i seçtiyseniz koşacak ve Z ye basarak zıplayacaksınız. Amacınız belirlenen saniiye sçerisinde oyunu tamamlayabilmek. Diğer karakterimiz Ben 10'u seçtiyseniz bu cn spor oyununda da Z ve X tuşlarını kullanarak hız çubuğu dolduğunda Z ye basarak köşelerin yakınında ise X e basarak yuvarlanmaya çalışacağız. Sürekli dizi karakterleri mordecai ve rigby ise bu oyunda uzun atlama yapacaklar. Gumball karakterleri ise şemşiye ile olabildiğince uzaklara sıçramaya çalışacaklar.

Her oyundan farklı jetonlar kazanacağınız CN Spor oyununu cartoon networkte sürekli çizgi film izleyenler çok sevecektir. Kitoyun.com ile her zaman en iyi çizgi film oyunları sizlerle olacak.


  • Oyun Videosu
  • Yorum yaz
  • Yorumlar
Güvenlik kodu

nisanur

19.11.2015

olum oyundan anlamıyosanız diye oyuna suç atmayın boşu boşuna ben beyendim çünkü oyundan anlıyorum kit oyunada teşekür ederim

çılık

23.01.2015

çok iyi beğendi

dv

20.01.2015

mal gibi

arda

28.09.2014

beeeeeeeeeeeerbat

Reklam
Reklam
Reklam