Delilerle Yarış - Geliştirmeli

Delilerle Yarış - Geliştirmeli

Delilerle Yarış - Geliştirmeli

Delilerle Yarış - Geliştirmeli

Etiketler: Toplam Beğeni: 39

Körler sağırlar birbirlerini ağırlar diyerek bu delice yarışa hemen başlayalım oyunda çılgın mı çılgın aksiyonu seven yaşlı amcalar ve teyzelerle yarışacak ve şampiyonluk için uğraşacağız. Oyun play dememizle başladıktan sonra ilk olarak bir araba satın almamız lazım buradaki arabalar 50 dolardan başlıyor 100 250 50000 hatta 5 milyona kadar arabalar mevcut para kazandıkça kendinizi ve arabanızı geliştirebilir aynı şekilde motor hızı kontrol kabiliyeti tekerlekler nitro gibi ekipmanlar da takarak arabacınızı çok daha hızlı yapabilirsiniz.

İlk arabamız basit olacak bunu aldıktan sonra geliştirme odasına gireceğiz ve delilerle yarış oyunumuzun ilk bölümüne merhaba diyeceğizoyundaki shop ekranında tüm arabalar bulunuyor Race yazan yere bastığımızda bölüm seçimi yaparak ise yarış başlıyor. Onlarca farklı bölümü olan oyunda Yön tuşları arabamızı kontrol edip deli yarışçının arabasını sürmesini sağlayacak X tuşu ise nitromuzu aktif hale getirecektir kalan nitronuzu üst kısımdaki N2O yazan yerden görebileceğiniz oyunda kazandığınız paralarıda sol üst köşede kazancınızı hesaplayabilir diğer yarışçılara göre pozisyon ve durumunuzu alt orta kısımda göreceksiniz buradaki kırmızı işaretli kişi sizin delilerle yarış oyununda kontrol ettiğiniz arabadır.

Nitronuz bittiğinde havada ters takla atarak nitro bidonunuzu doldurabilir böylece rakiplerinizin çok daha önününe geçebilirsiniz eğer birinci olursanız havai fişekler patlayacak en iyi skorunuzu yaptığınız toplam dönüğü kazandığınız parayı ve sıralamanızı bölüm sonu raporunda takip edebileceksiniz. Deliler iş başında haydi bakalım sizlerde direksiyon başına geçin ve delilerle yarış oyununun bir numaralı çılgını olmayı başarın.

Oyun Oyna