Demirci Ustası

Demirci Ustası

Demirci Ustası

Demirci Ustası

Etiketler: Toplam Beğeni: 413

Şimdiye kadar oynayacağınız en iyi oyunlardan birisi olacağını iddia ettiğim yeni demirci ustası oyunumuz yine ödüllü oyun yapımcısı ve papanın dükkanı oyunlarını çıkartan Flipline Stüdyoları tarafın yayınlandı. Oyunumuzun bir diğer ismi JackSmith olarak bilinirken gelin birlikte demirci ustası oyunumuzda neler yapacağız bunların üzerinden geçeilim.

Öncelikle oyuna sarı butonlu PLAY yazısına basarak başlamalıyız sonrasında bir slot seçerek oyunumuzun buraya kayıt edilmesini onaylamalıyız böylece istediğimiz gün istediğimiz zaman oyunumuza kaldığımız yerden devam edebileceğiz. Demirci ustamızla birlikte savaşa devam etmek için bir isimde yazmamız gerekiyor ben kitoyun yazarak continue diyerek devam ediyorum ardından kısa bir demirci ustası tanıtımı ile karşılaşacaksınız burada oyunumuzun hikayesi anlatılacaktır. Oyunda bir köpek ve bir eşşek göreceksiniz bunlar bizler için demirden silahlar üretecekler gelen müşterilerine çeşitli kılıç ve silah imalatı yapacak olan demirci ustası müşteriler geldikten sonra hile durda yapmadan istedikleri ekipmanları üretmeye başlamalı. Peki üretim nasıl olacak hemen bu konuda da sizleri aydınlatalım; Öncelikle Order yazan yere basarak müşterinin demir siparişini alalım sonrasında crafta tıklayarak kılıç kalıbımızı elimize alalım gerekli malzemeleri kazana atarak kaynatmaya başlayalım kaynayan metalimizi kalıplara dökerek kılıç veya diğer aletlerin şeklini almasını sağlayarak sonrasında metal çekiç ile dövelim son olarak kılıcımıza başlığınıda taktıktan sonra artık satış yapıp para kazanabiliriz.

Demirci ustası yaptığı kılıçları ve silahları eğer müşterilerine beğendirebilirse onlardan güzel yorumlar alabilecek bunun yanı sıra siz bir demir işi ile uğraşırken bir başka müşterilerde gelebilir bu yüzden hızlı ve seri bir şekilde demirci ustasını yöneterek siparişleri tamamlamalı ve savaşa gitmelerini sağlamalısınız. Ülkenizdeki askerler için üreteceğiniz bu aletlerle bakalım savaş kazanılabilecek mi?

Oyun Oyna