Garson Kızın Güzellik Macerası

Garson Kızın Güzellik Macerası

Garson Kızın Güzellik Macerası

Garson Kızın Güzellik Macerası

Etiketler: Toplam Beğeni: 286

Genç bir kız hayatındaki görünüme kavuşmak istiyor fakat bunu yapmak için ne parası nede para kazanacak bir işi var fakat bu oyunda tüm bu işler yoluna girecek ve kızımız iş bularak bir restourantta garson olarak işe başlayacak. Oyuna başladıktan sonra Your Name yazan yere kendi isminizi yazın ve Play diyerek oyunun ilk serüvenine giriş yapın karakteriniz yanı garson olacak kızı ilk bölümlerde değiştiremiyorsunuzbu yüzden bu adımları geçmeniz gerekecektir.

Sonrasında kısa bir animasyon ve kızın neden güzelleşmek istediğine dair bir tanıtımla karşılaşacaksınızbu göbekli ve tüylü kız bakalım istediği görünüme para kazanarak kavuşabilecek mi? Oyunda şehirdeki çeşitli bölgelerde ilerlemenizle başlayacak ilk görev alacağınız yer Thandellers burada 3 bölüm boyunca garsonluk yaparak para kazanacak ve bu işletme oyunumuzda ilerleyerek bir sonraki dükkanlara doğru gideceğiz. Oyunda kontroller genel olarak fare ile yapılıyor gelen müşterileri tutup masalarına götürüyoruz ardından menülerini vererek siparişlerini alıyoruz alınan siparişleri karıştırmadan müşterilerimize sunmamız gerekiyor böylece müşterilerimizi kızdırmadan onların tüm garson bakımından ihtiyaçlarını karşılamışolacağız. Bölüm sonlarında hedef rakamları ve sizin kazandığınız paralarıda göreceksiniz ayrıca müşterileriniz yemeklerini yedikten sonra bulaşıkları sağ orta köşede yer alan yeşil sepetli arabaya kadar bırakarak etrafı temiz bırakmalı ve masaları sülerek bir sonraki bölümlere geçebilmeliyiz. İlk bölüm bir eğitim bölümü olacak burada garson kızın güzellik macerası ile hem eğlenecek hemde garsonluk hakkında çok ama çok güzel bir işletme oyunu oynayacağız. Peki kazandığımız paralarla neler yapabiliriz hemen bunlardan bahsedelim. Kazandığımız paralarla güzellik merkezlerine giderek garson kızı daha da güzel bir hale sokabiliriz örneğin hastaneye giderseniz cildinizdeki lekeler temizlenir güzellik salonuna girerseniz saç modellerinizi makyajlarınızı değiştirerek bu macerada çok daha ilerleyebilirsiniz.

Ne zaman paraya ihtiyacınız olursa oyundaki restouranta giderek çalışabilir ve para kazanabilirsiniz. Ne kadar çok para kazanırsanız o kadar çok güzelleşeceğiniz oyunda ayrıca ilerleyen bölümlerde bir ev dahi alabileceksiniz.

Oyun Oyna