Hazel Bebek Dünya Çevre Günü Oyunu Oyna Bebek Oyunları

Facebook ile gir
Kullanıcı Adı:
Şifre:
kapat

  • Şeker Yakalama
Bebek Oyunları > Hazel Bebek Dünya Çevre Günü
Hazel Bebek Dünya Çevre Günü
  • Kaç Kişi Beğendi: 46
  • Oyun Kategorisi : Bebek Oyunları
  • Oyun Hiti : 6658 defa oynandı

Hangi tuşlar ile oynanıyor :


Hazel Bebek Dünya Çevre Günü Açıklaması:

Hazel bebek çevreye ve dünyaya olan sevgisini dünya günü oyununda belli edecek. Arkadaşları ile birlikte dünyanın birçok farklı yerinde temzilik yapacak olan hazel bebek bunların öncesinde neler yapacak bakın birlikte görelim hemen. Hazel bebeğe yardım edin süpürgesini ve diğer ekipmanlarını dünya temizlik gününde en iyi şekilde kullanması için ona yardımcı olun. Oyuna başladıktan sonra hazel bebek ve annesinmi göreceksiniz mutfakta annesi sizden süt isteyecek hazel bebekte ellerini bağlamış hamburgerini isteyecek hepsine dünya temizlik gününde yardım etmelisiniz. Hazel bebek annesinin getirdiklerini beğenmeyecek ve ısrarla hamburger isteyecek annesinin getirdiğielmalarıda tavşanına vererek kendisi buzdolabına giderek istediği şeylere bakacak ve anneside dolaptan çıkardıklarını hazel bebeğe biraz anlatarak çevre temizlik ve dünya günü oyunumuz bu şekilde tamamlanacak. Yaramazhazelbebek mutfaktaki tüm meyve ve sebzeleri yaramazlık yaparak çöpe atacakama üzümleri yiyecek. Anneside evdeki boş kutuları ve boş pet şişeleri alarak dünya çevre ve sağlıktemizlik gününe katkıda bulunacaklar. Hazel bebeğin konuşmasının ardından birlikte patetes soyacaklar ve hazel bebekte bu sırada boyama yapacak. Bu bölüm bittikten sonra artık hazel bebeğimizin dünya temizlik ve çevre gününün ikinci bölümüne geçecek. Burada annesiile çeşitli atık maddeleri kullanarak onlardan çeşitli okul eşyaları yapacaklar. Hazel bebek ile macera bu şekilde devam edecek bakalım başarılı olacakmısınız.


Hazel bebeğimiz sizlerle olmaya devam ediyor sevimli hazel bebeğimiz şimdi sizlere farklı bir oyunuyla geliyor arkadaşları ile birlikte temizliğe merak salan hazel bebek artık bebeklikten kurtulup yararlı işler yapmaya başlıyor hazel bebeğin bu hali ailesini arkadaşlarını ve çevresinde ki sevenlerini çok mutlu ediyor. Hazel bebeğin dünya çevre günü oyunumuzda çevre temizliğine özen gösteren hazel bebek ve arkadaşları çevreyi temizlemeye başlıyorlar ellerinde ki süpürgeler ile bütün sokakları süpüren hazel bebek ve arkadaşları çevrede ki atıkları topluyorlar ve ayrı ayrı bulundurdukları çöp konteynırlarına atıyorlar plastik cam ve evsel atıkları ayrı ayrı toplayan hazel bebek ve arkadaşları ile sizlerde çevre temizliğine önem verecek çevre temizliğinin insan sağlığına ne kadar etkisi olduğunu göreceksiniz keyifli oyunlar.


  • Oyun Videosu
  • Yorum yaz
  • Yorumlar
Güvenlik kodu

ÜLFET YAĞMUR ALTINIŞIK

27.10.2015

GÜZEL OYNAYIN KIZLAR KATILACAKSINIZ BEN BU OYUNDA TOPLAM 15980 PUAN ALDIM HAPPİNESS BU OYUNDA ANLATIYOR HAZER VE ANNESİ EVDE VAKİT GEÇİRLERKEN EVDEKİ KÖTÜ OLMUŞ EŞYALARLA GERİ DÖNÜŞÜM YAPIYORLAR DAHA SONRA HAZER VE ANNESİ PARKA GİDİYORLAR HAZER VE ARKADAŞLARI ÇEVRELERİNİ TEMİZ YAPMAK İÇİN EL BİRLİĞİ İLE İŞE GİRİŞİYORLAR BEN 23 YAŞIMDA OLMA RAĞMEN HAZER OYUNLARINI SEVEREK BEĞENEREK OYNUYORUM BU ÇEVREMİZİ TEMİZ TUTMAMIZ GEREKTİĞİ ANLATIYOR BENDE BENDEN ABLA NASİHATI ÇEVREMİZİ TEMİZ TUTALIM

melike

22.10.2015

muhteşem bir oyun herkese tavsiye ederim

eda

19.04.2014

süperrrrrrrrrrr

merveece

17.04.2014

15880 oleyyyyy

Reklam
Reklam
Reklam