Facebook ile gir
Kullanıcı Adı:
Şifre:
kapat
  • İmkansız Oyun 3D
2 Kişilik Oyunlar > İki Kişilik Hokey
İki Kişilik Hokey
  • Kaç Kişi Beğendi: 238
  • Oyun Kategorisi : 2 Kişilik Oyunlar
  • Oyun Hiti : 27626 defa oynandı
  • Oyun Etiketleri : iki kişilik oyunlar ,

Hangi tuşlar ile oynanıyor :


AWSD

İki Kişilik Hokey Açıklaması:

Hokey oyununu bilmeyeniniz yoktur. Park, çay bahçesi gibi gezi mekanlarında bol bol bulunan bu oyun oldukça zevli ve eğlencelidir. Sizlerle paylaştığımız bu oyunda iki kişilik hokey oyunu oynayacaksınız. Oyun tek ve çift kişilik oynanıyor. Her oyuncunun kendine has tuşları var bunlardan kısaca bahsedelim. Oyun yüklensin ve play deyin ardından Single Player yani tek kişilik ve Multiplayer yani iki kişilik seçim münüleri çıkacak bunlardan hangisi size uygunsa onu seçin ve hokey oyununa başlayın. 1 numaralı hokey oyuncusu AWSD tuşları, 2 numaralı hokey oyuncusu ise YÖN tuşları ile oyunu oynayacak. Oyunda toplam süreniz 1 dakika yani atmış saniye. Her oyuncunun kaç gol attığı üst kısımda bulunuyor. Oyunda amacınız karşı tarafın kalaesine hokey topunu sokmak. Oyunun masasının altından havalar geliyor ve bu sayede masadaki top zeminde kayarak ilerliyor. Bakalım iki kişilik hokey oyununu kim kazanacak.


  • Oyun Videosu
  • Yorum yaz
  • Yorumlar
Güvenlik kodu

ismii

26.03.2015

dandik oyun saçma

demet ozdemir

22.07.2014

cok kotu berbatttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt.ooooooooooooooooooooooooooooooooyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.

yusuf

14.07.2014

berbat

ARDA

12.05.2014

ÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ3EEEEEEEEEEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEB SSSSSSSSSSSSSSSSSSSİZÖÖÖÖÖTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜNNNNNNNNNNNNNNÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜYYYYYYYYYYYYYYYAAAAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMIIIIIIIIIIIIIIIŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

Reklam
Reklam
Reklam