iStunt 2

iStunt 2

iStunt 2

iStunt 2

Etiketler: Toplam Beğeni: 31

Google Play ve App Store üzerinde yayınlanan kayak oyunları arasında hiç kuşkusuz en çok indirilen miniclip oyunlarından birisi olmayı başaran iStunt yeni versiyonu iStunt 2 ile yeniden karşımıza çıktı. Daha farklılaşan ve oldukça heyecan dolu bölümler getirilen bu yeni kayak oyununda modern bir yarış ve aksiyon dolu dakikalar sizleri bekliyor olacak.

Türkiye'de ve Dünyada çok popüler olan bu oyunda sizleri neler bekliyor hemen bunlardan bahsedelim. Oyun öncelikle Play dememizle birlikte başlayacak ardından kontrolleri nasıl yapacağımız anlatılacak yön tuşlarının genel itibariyle kullanılacağı iStunt 2 oyna da öncelikle yüksek bir dağdan karların arasıdnan kaymaya başlayacaksınız. Skor sisteminin yer aldığı oyunumuzda havada dönüşler yapmamız lazım aynı zamanda topladığımız yıldızlar orta kısımda belirtilen sayıya ulaşırsa eğer çok daha yüksek skor almış olacağız. Backflip olarak adlandırılan havada dönüşler ekstra 50 puan kazandırırken iStunt 2 gerçekten bir önceki versiyonuna göre daha oynanabilir ve kontrolleri daha iyi yapılabilri bir hale getirilmiş. Daha fazla kayak oyunu yada en iyi kayak oyunlarından birisini arayanlara özel geliştirilen iStunt 2 oyunu sizlere aradığı heyecanı ve aksiyonu yaşatacaktır buna eminiz. Kırmızı bayraklar geçiş yapılacak bölgeyi sarı bayraklar geçiş yapılan bölgeyi ifade ederken yeşil bayrak ise bölüm sonuna ulaştığınızı göstermekte.

Mor işaretli oklar ise sizi hızlandırıp dağlardan hızlı bir şekilde kaymanızı sağlaycaktır. Kayarken olurda düşerseniz en baştan değil ama bir önceki almış olduğunuz kırmızı bayraktan dönüş yapmalısınız.

Oyun Oyna