Kafa Topu Dünya Kupası 2014

Kafa Topu Dünya Kupası 2014

Kafa Topu Dünya Kupası 2014

Kafa Topu Dünya Kupası 2014

Etiketler: Toplam Beğeni: 75

Sporcu kafalar tekrar sahalara indi ve dünyanın konuştuğu 2014 dünya kupasına katılmaya karar verdiler burada dikkatli olmanız gereken nokta maçın son derece önemli olduğu ve kupa için yapılıyor olması. Hemen oyunumuza başlayarak anlatmaya geçecek olursak; Öncelikle kafa topu dünya kupası 2014 oyunu içerisinde yine çeşitli elementsel özellikler bulunuyor kafaları büyütebilme, karşı rakibi buz dondurma, kale küçültme, yaralı ayak, yardımcı oyuncu, büyük top, bomba, yükseklere zıplama ve elektrik şoku bunlardan sadece bazıları.

Kupa heyecanını evinden yaşamak isteyenkler için geliştirilen oyunumuzda yine dünya kupasına katılmaya hak kazanan ülkelerin oyuncuları bulunuyor bunlarıde hemen sizlere listeleyelim ve sonrasında kafa topu dünya kupası maçına başlayalım; Neymar, Tella, Robin van Persie, Roney, Bolatella, Ribey, Mesut Özil, Messi, Ronaldo gibi dünya yıldızları yer alırken ayrıca facebook sayfamızı beğenmeniz halinde yeni oyuncularda açılacaktır. Üç farklı zorluk seviyesinin yer aldığı oyunda easy kolay, medium orta, hard zor ve ultra hard en zor bölüm manasına gelmektir ilk olarak kolaydan başlamalı ve zora doğru gitmeliyiz ki sporcu kafaları en iyi şekilde kontrol edelim. Oyunda tüm seçimlerimizi yaptıktan sonra Boşluk tuşuna basarak başlayacağız bunun ardından AWSD tuşlarını veya yön tuşlarını kullanarak kafa topçularımızı kontrol edebileceğiz.

Oyunda gol atmak için çok ama çok koşmalı sahada çok zor işlere kalkışmamalıyız böylece rakiplerimizide yenerek bir üst tura atlayacak ve dünya kupası 2014 e doğru adım adım yükseleceğiz. Her devrenin 1:30 dakika olduğu oyunumuzda sizlerde eğlenceye, futbola, maç yapmaya doyacaksınız.

Oyun Oyna