Karayip Korsanları 5 ve Deniz Kızları - Türkçe

Karayip Korsanları 5 ve Deniz Kızları - Türkçe

Karayip Korsanları 5 ve Deniz Kızları - Türkçe

Karayip Korsanları 5 ve Deniz Kızları - Türkçe

Etiketler: Toplam Beğeni: 42

Karayip korsanları 4 gizemli denizlerdenin ardından karayip korsanları 5 ve deniz kızları oyununun Türkçe sürümü ile sizlerleyiz.

Türkçe oyunlarla çocukların beğenisini kazanmayı başarak kitoyun.com karayip korsanları 5 oyununuda siz değerli çocuklara Türkçe olarak sunuyor. Oyuna ilk olarak başladığınızda korsanlarımı yoksa deniz kızlarınımı seçeceğiniz soruluyor. Seçiminizi yaptıktan sonra Bölüm 1 yazan yere tıklayarak deniz kızı yakalamaya çalışıyorsunuz.

Beyaz tepe burnunda başlayan oyunda ilk olarak yapmanız gereken yeni bir birlik oluşturmak ve bu birliği saldır ile komutlarıyla yönlendirmek. Oyun ciddi manada acayip eğlenceli ve bilgisayarınızın başından kalmkak istemeyeceksiniz. Aksiyon ve saldırı savunma kategorisine giren karayip korsanları 5 ve deniz kızları oyununda kendi adamlarınızı ve korsanlarınızı geliştirerek en güçlü deniz korsanız veya en güçlü deniz kızlarını ortaya çıkartmalısınız. Oyunda tüm korsanları ve deniz kızlarını Fare ile yönetebilir ilerledikçe farklı özelliklerle donatılmış güçler kazanabilirsiniz.

Her bölümde başarmanız gereken bazı görevler var. Kitoyun.com böyle harika bir oyunu Türkçe olarak sizlere sunmaktan gurur duyar.

Oyun Oyna