Mario Adası

Mario Adası

Mario Adası

Mario Adası

Etiketler: Toplam Beğeni: 53

Süper mario oyunları arasında en çok oynananlardan birisi olan süper mario adasından harika bir maceraya hazırsanız hemen oyuna başlıyoruz.

Duck Arcade ekibi tarafından yapılan bu oyun için yapımcılara teşekkür ediyoruz ve oyunu anlatmaya son hızla devam ediyoruz. Mario adasında mario veya luigi ile yarışabiliyorsunuz. Continue dedikten sonra Play Mario ve Play Luigi seçenekleri karşımıza çıkacak buradan istediğiniz karakteri seçebilirsiniz. Sonrasında ise mario adasından ilerlemeye başlayacağız. Oyunda her zamanki gib yön tuşlarını kullanacağız ve marioyu adada ilerleteceğiz. Marioyu adada farklı tehlikeler bekliyor ve bu tehlikelerin en büyüğüde zaman eğer beklerseniz hareket eden duvarlar sizi içine çekebilir fakat güzel yanı ise oyunda can sınırı yok mario istediği kadar ölsün yine kaldığı yerden devam ediyor. Adada marioyun yön tuşları ile zıplatabilir, hoplatabilir altınları toplamasını sağlayabilir ve en önemlisi mario adasında marionun mantar yiyerek büyümesini sağlayabilirsiniz. Kitoyun.com oyuncularınında oldukça fazla seveceğini düşündüğüm bu oyunda dikkatli olmalısınız.

İlk bölümde çok fazla zorluk çekmeyebilirsiniz fakat ilerledikçe öyle zorlaşıyor ki yetişkin bir mario adası oyuncusu bile geçmekte zorluk çekebiliyor.

Oyun Oyna