Mars Kolonisi

Mars Kolonisi

Mars Kolonisi

Mars Kolonisi

Etiketler: Toplam Beğeni: 30

Marsa giden ilk insan kendisinin orda büyük bir iş başarmasını istiyor ve bu oyunda sizde ona yardımcı olarak marsta başlatılan koloni yapılanmasını desteklemelisiniz. Birçok farklı bina yaparak askerlerinizle birlikte bölgenin en güçlü kolonisini kurmanız lazım. Sol menüde yer alan binaları istediğiniz gibi kontrol edebilir ve adamlarınıza yaptırabilir aynı zamanda binalar arası yollar kurarakta hızlıca tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz. Koloninizin çalışma mantığını ilerledikçe daha iyi öğreneceğiniz bu oyunda başarılı olmanın tek yolu sabretmekten geçiyor. Kendinizi olabildiğince geliştirmeniz gereken mars kolonisi oyununda kitoyun.com iyi eğlenceler diler.

Mars kolonileri Mars kendi koloni oluşturma ve koruma konusunda bir RTS oyunu. Usta sömürgeciler Kiralama, onları marsquakes, toz fırtınaları ve diğer tehditlere hayatta yardımcı ve Mars'taki en başarılı koloniler kurmak. Bilim ile!
Talimatlar ve ipuçları:
* Holding [S] tuşu ile oyunu hızlandırın.
Eğer simge bina imleci zaman bir bina açılır menüden ihtiyacı ne kadar enerji ve su * İnceleme. Bir binanın Güney-Batı tarafındaki doğru yerlere elektrik hatları ve su boruları bağlamak için emin olun, bina herhangi bir ihtiyacınız varsa size enerji veya su ile bağlamanız gerekir yeni bir bina yerleştirdikten sonra. Bir binanın su / enerji yoksa, uyarı simgesi görünür.

* Ekranın alt-merkezi "KİRALAMA" düğmesi ile yeni sömürgeciler Kiralama. Sömürgeciler gıda ve oksijen gerekir.
Ona tıklayarak sağ alt köşesinde * İnceleme sömürgeci ihtiyaçlarını. Sen adını değiştirebilir veya sömürgeci ateş edebilirsiniz.
* "İŞ" penceresi her sömürgeci için iş ayarlayın. Mutlaka değil, ama koloni ve koloni daha etkili yapabilirsiniz.
"SİPARİŞ" penceresinde * Sipariş kaynakları. Faydalı Eğer oksijen veya gıda eksikliği zaman.
* ESC tuşuna basarak modu inşa İptal.
* Kendi adlarına basarak sömürgeciler yeniden adlandırın.
Tüm geri bildirimler için teşekkürler, çocuklar!
:: Güncellemeler:
- Hız düğmesi eklendi. Tutun [S] oyun hızını artırmak için;
- Fiyat dengeleme;

Oyun Oyna