Ölüm Yarışı 4 3D

Ölüm Yarışı 4 3D

Ölüm Yarışı 4 3D

Ölüm Yarışı 4 3D

Etiketler: Toplam Beğeni: 338

Ölüm Yarışı 1 ile başlayan macera ölüm yarışı 4 ile devam ediyor. Yılın bilgisayar oyunlarından birisi seçilmeyi başaran bu oyunda birçok farklı yarış türü sizleri bekliyor.

3 boyutlu olduğu için diğer birçok yarış oyununa göre çok daha iyi bir oynanabilirliğe sahip olan bu oyuna Start diyerek başlıyoruz. Ardından Nes Game seçeneğine tıkladığımızda ölüm yarışı 4 arabası karşımıza geliyor. Shockwave 3D ile geliştirilen ölüm yarışı 4 oyununda arabayı kontrol etmesi sizi biraz zorlayabilir. Silahlarla donatılan bu arabayı yön tuşları ile hareket ettireceksiniz. Oyunda amacınız silahları kontrol ederken arabayıda kontrol ederek diğer arabaları vurarak ilerlemek ve hapishaneden kaçmaya çalışmak.

Oyunun sistem gereksinimlerini bilgisayarınız desteklemiyorsa oynamakta biraz güçlük çekebilirsiniz. Yani ölüm yarışı 4 oyunu bilgisayarınızda takılabilir. Oyunu oynayacak bilgisayarınızda en az 2 GHz işlemci, 1 GB RAM, 128 MB ekran kartı ve en az Windows XP işletim sistemi bulunması gerekiyor. Ölüm yarışı 4 te silah kontrolü hangi tuşlarla yapılacak? Oyunda iki farklı silah sistemi sizin kullandığınız arabada yer alıyor. X tuşuna basarsanız roket sistemi devreye girer ve önünüzdeki araçlara roket fırlatırsınız. Z tuşu ise otomatik silahları devreye sokarak önünüzdeki arabaları param parça ederek ölüm yarışında onları öldürmenizi sağlar. Oyunda sınırlı sayıda roket ve merminiz bulunurken size verilen görevleri yerine getirebilir veya şehirde serbestçe dolaşarak sokaktaki araçlara saldırı yapabilirsiniz. Sağ alt köşedeki harita sayesinde şehirin neresinde olduğunu görebilirsiniz.

Oyunda kazanacağınız paralarla mağazalara girerek arabanıza modifiye yapabilir ve silah, motor gibi ekipmanlarınızı geliştirerek en güçlü ölüm yarışçılarından birisi olabilirsiniz.

Oyun Oyna