Kızgın Noel Baba

Kapat
7534 kez oynandı

Kızgın Noel Baba

Kontroller:

Oyun Açıklaması:

Angry Bird oyununun noel baba versiyonu olan bu oyunda kızgın bir adamı fırlatacaksınız ve karşı tarafta yer alan tahtadan yapılmış basit evleri yıkmaya çalışaaksınız.

Her bölümde farklı bir şekil olacak ve böyleyece oyun daha da zor hale gelmiş olacak. Kızgın noel babayı fırlatacaksınız fakat bilmeniz gereken birşey var fırlatabileceğiniz noel baba sayısı malesef sınırlı oyun böyle olunca elinizdeki noel babalarla tüm yıkım işlemlerini bitirip kardan adamı parçalamanız gerekiyor.

Oyunu fareniz ile oynayacak noel babanın bağlı olduğu geyik boynuzları arasından çekerek hedefe nişan alacak ve böylelikle şekilleri yıkacaksınız.

- Toplam Beğenme: 25
Hayri Uzayda Hayri Uzayda GTA SAMP GTA SAMP Kafa Topu İspanya Ligi 2016 Kafa Topu İspanya Ligi 2016 Maymun Muz Avı Maymun Muz Avı Şehirdeki Zombi Avcısı Şehirdeki Zombi Avcısı Riley'in Çiftliği Riley'in Çiftliği Meyve Avcısı Meyve Avcısı Eyfel Kulesine Tırman Eyfel Kulesine Tırman
Kris Mahjong Remastered Kris Mahjong Remastered Love and Treasure Quest Love and Treasure Quest GP Ski Slalom GP Ski Slalom Adam and Eve 8 Adam and Eve 8 Square Bird Square Bird Among Us Crazy Gunner Among Us Crazy Gunner Among Us Among Us