Savaş Komutanı

Kapat
1 kez oynandı

Savaş Komutanı

Kontroller:

Oyun Açıklaması:

Orjinal adıyla "EG RTS Battle" a hoşgeldiniz! Burası bir savaş arenası ve bu ordunun komutanı sizsiniz.

Karşınızda acımasız bir kral ve onun sayısı bir hayli fazla ordusu var.Sayıca bizden üstün olabilirler ama doğru birlikleri doğru yerlere konuşlandırırsak bu savaşı kazanmamız işten bile değil.

Sol tarafta 14 adet asker çeşiti var,bunların fiyatları farklı.Askerlerin tamamı paralı asker, ne kadar paramız olursa o kadar asker basıp yollayabiliriz.

Oyun başlangıçta bize bir miktar para veriyor, bunlarla birlik basın.Birlikler savaş alanlarına ulaşıp düşmanları öldürdüğünde para kazanmaya devam edebilirsiniz.

Sol üst taraftaki siyah bomba ikonu ise istediğiniz bir alanın topçu birlikleri tarafından bombalanmasını sağlar.Bu size doğru saldıran büyük bir asker kitlesini tek top darbesiyle imha edebileceğiniz anlamına geliyor.

Bu zor ama zevkli görevde sana bol şanslar ve başarılar diliyoruz!

- Toplam Beğenme: 43
Hayri Uzayda Hayri Uzayda GTA SAMP GTA SAMP Kafa Topu İspanya Ligi 2016 Kafa Topu İspanya Ligi 2016 Maymun Muz Avı Maymun Muz Avı Şehirdeki Zombi Avcısı Şehirdeki Zombi Avcısı Riley'in Çiftliği Riley'in Çiftliği Meyve Avcısı Meyve Avcısı Eyfel Kulesine Tırman Eyfel Kulesine Tırman
Slimoban Slimoban Rio Rex Rio Rex Dune Surfer Dune Surfer Jigsaw Jigsaw Super Escape Masters Super Escape Masters My Pet Clinic My Pet Clinic Toilet Paper The Game Toilet Paper The Game