Hurda Arabalar

Kapat
1 kez oynandı

Hurda Arabalar

Kontroller:

Oyun Açıklaması:

Arabaların ömürleri bitip yaşlandıklarında hurdalığa çekilirler.Bazıları yaşlanmadan kazalar yaparak hurdaya çıkarlar ve diğer hurda arabalarla aynı kaderi paylaşırlar.

Bir aracın hurdaya çıkabilmesi için, servis yani tamir masraflarının aracın normal fiyatını geçmesi gerekir.Bu durumda araç sahipleri ve sigorta şirketleri aracın hurdaya çekilmesini istiyorlar.


Hurdaya çekilmiş araçların dış görünüşleri çok kötü ve acınası olsa da, hurdalara yeni ve güçlü motorlar takılarak onları birer canavar haline getirebiliyorlar.Bu oyundaki araçlarımız ise tam bu söylediğimiz gibiler.

WASD tuşlarıyla araçları kontrol edebilirsiniz.

T ile zamanı yavaşlatabilir, 1-8 tuşlarıyla aracın kamera açısını size en uygun olanla değiştirebilirsiniz.V ile vites ayarlarını, shift ile de fren ayarlarını kontrol edebilirsiniz iyi eğlenceler dileriz.

- Toplam Beğenme: 1
Hayri Uzayda Hayri Uzayda GTA SAMP GTA SAMP Kafa Topu İspanya Ligi 2016 Kafa Topu İspanya Ligi 2016 Maymun Muz Avı Maymun Muz Avı Şehirdeki Zombi Avcısı Şehirdeki Zombi Avcısı Riley'in Çiftliği Riley'in Çiftliği Meyve Avcısı Meyve Avcısı Eyfel Kulesine Tırman Eyfel Kulesine Tırman
Halloween Puzzle Game Halloween Puzzle Game Slimoban Slimoban Rio Rex Rio Rex Dune Surfer Dune Surfer Jigsaw Jigsaw Super Escape Masters Super Escape Masters My Pet Clinic My Pet Clinic