OUTLIVE : The West

Kapat
1 kez oynandı

OUTLIVE : The West

Kontroller:

Oyun Açıklaması:

The West'e yani Türkçe çevirisiyle Vahşi Batı'ya hoşgeldiniz! Filmlerden bildiğimiz Vahşi Batı'da orman kanunları uygulanır.Silahı olan ve onu iyi kullananlar hayatta kalır, zayıflar ise ölürler.

Oyun online oynanıyor, oyuna başladığımızda o an oyun bekleyen başka bir kişi ile eşleşip oynamaya başlıyoruz.Oyun 1vs1 oynanıyor, yerdeki silahları F ile alabilirsiniz.

WASD ile hareket edebilirsiniz, TAB ile silah değişimi yapabilisiniz. 2 ile bandajı kullanabilirsiniz, C ile çömelebilirsiniz, shift ile koşabilirsiniz iyi eğlenceler dileriz.

- Toplam Beğenme: 0
Hayri Uzayda Hayri Uzayda GTA SAMP GTA SAMP Kafa Topu İspanya Ligi 2016 Kafa Topu İspanya Ligi 2016 Maymun Muz Avı Maymun Muz Avı Şehirdeki Zombi Avcısı Şehirdeki Zombi Avcısı Riley'in Çiftliği Riley'in Çiftliği Meyve Avcısı Meyve Avcısı Eyfel Kulesine Tırman Eyfel Kulesine Tırman
Mr. Journey Fox Mr. Journey Fox BigHero.io BigHero.io Extreme Knife Up Extreme Knife Up POBA: Polygonal Battlefield POBA: Polygonal Battlefield Süper Boks Gecesi Süper Boks Gecesi Ball Bump 3D Ball Bump 3D Sonsuz Uzay Yolculuğu Sonsuz Uzay Yolculuğu