OUTLIVE : The West

Kapat
1 kez oynandı

OUTLIVE : The West

Kontroller:

Oyun Açıklaması:

The West'e yani Türkçe çevirisiyle Vahşi Batı'ya hoşgeldiniz! Filmlerden bildiğimiz Vahşi Batı'da orman kanunları uygulanır.Silahı olan ve onu iyi kullananlar hayatta kalır, zayıflar ise ölürler.

Oyun online oynanıyor, oyuna başladığımızda o an oyun bekleyen başka bir kişi ile eşleşip oynamaya başlıyoruz.Oyun 1vs1 oynanıyor, yerdeki silahları F ile alabilirsiniz.

WASD ile hareket edebilirsiniz, TAB ile silah değişimi yapabilisiniz. 2 ile bandajı kullanabilirsiniz, C ile çömelebilirsiniz, shift ile koşabilirsiniz iyi eğlenceler dileriz.

- Toplam Beğenme: 0
Hayri Uzayda Hayri Uzayda GTA SAMP GTA SAMP Kafa Topu İspanya Ligi 2016 Kafa Topu İspanya Ligi 2016 Maymun Muz Avı Maymun Muz Avı Şehirdeki Zombi Avcısı Şehirdeki Zombi Avcısı Riley'in Çiftliği Riley'in Çiftliği Meyve Avcısı Meyve Avcısı Eyfel Kulesine Tırman Eyfel Kulesine Tırman
İmkansız Hamle İmkansız Hamle Helikopter Fi Helikopter Fi Biggy Way Biggy Way Bıçak Fırtınası Bıçak Fırtınası Kızgın Köpek Balığı Kızgın Köpek Balığı Canavar Kamyon Kir Yarışçısı Canavar Kamyon Kir Yarışçısı Bay Mermi Bay Mermi