Jetpack Kullanma

Kapat
1 kez oynandı

Jetpack Kullanma

Kontroller:

Oyun Açıklaması:

GTA San Andres oyunundan tanıdığımız uçmamıza yarayan Jetpack adlı minik araç bu oyunda karşımıza çıkıyor.Çöp adamın arkasına bağlı olan jetpacki iyi kontrol edebilirseniz, oyudna başarısız olmamanız için hiçbir neden yok.


Oyun mouse sol tık ile oynanıyor, sol tıka ne kadar uzun süre basılı tutarsanız jetpackli çöp adamımız o kadar yukarı çıkar.Tavana veya aşağıdaki dönerbıçaklara temas ederseniz bölüm başarısız sayılır ve bölümün başına geri dönersiniz.


Bölümde başarılı olabilmek için bitiş bayrağına çöp adamımızı götürmek zorundayız, bölümler gittikçe zorlaşmaktadır iyi eğlenmceler dileriz.

- Toplam Beğenme: 0
Hayri Uzayda Hayri Uzayda GTA SAMP GTA SAMP Kafa Topu İspanya Ligi 2016 Kafa Topu İspanya Ligi 2016 Maymun Muz Avı Maymun Muz Avı Şehirdeki Zombi Avcısı Şehirdeki Zombi Avcısı Riley'in Çiftliği Riley'in Çiftliği Meyve Avcısı Meyve Avcısı Eyfel Kulesine Tırman Eyfel Kulesine Tırman
Rakun Macerası: Şehir Simülatörü 3D Rakun Macerası: Şehir Simülatörü 3D Korkunç Yüzler Yapbozu Korkunç Yüzler Yapbozu Bıçak Dönüşü Bıçak Dönüşü Kule Topu 3D Kule Topu 3D Hepsini Ye! Hepsini Ye! Çılgın Yürüyüş Çılgın Yürüyüş Castle Defense 2D Castle Defense 2D