Jetpack Kullanma

Kapat
1 kez oynandı

Jetpack Kullanma

Kontroller:

Oyun Açıklaması:

GTA San Andres oyunundan tanıdığımız uçmamıza yarayan Jetpack adlı minik araç bu oyunda karşımıza çıkıyor.Çöp adamın arkasına bağlı olan jetpacki iyi kontrol edebilirseniz, oyudna başarısız olmamanız için hiçbir neden yok.


Oyun mouse sol tık ile oynanıyor, sol tıka ne kadar uzun süre basılı tutarsanız jetpackli çöp adamımız o kadar yukarı çıkar.Tavana veya aşağıdaki dönerbıçaklara temas ederseniz bölüm başarısız sayılır ve bölümün başına geri dönersiniz.


Bölümde başarılı olabilmek için bitiş bayrağına çöp adamımızı götürmek zorundayız, bölümler gittikçe zorlaşmaktadır iyi eğlenmceler dileriz.

- Toplam Beğenme: 0
Hayri Uzayda Hayri Uzayda GTA SAMP GTA SAMP Kafa Topu İspanya Ligi 2016 Kafa Topu İspanya Ligi 2016 Maymun Muz Avı Maymun Muz Avı Şehirdeki Zombi Avcısı Şehirdeki Zombi Avcısı Riley'in Çiftliği Riley'in Çiftliği Meyve Avcısı Meyve Avcısı Eyfel Kulesine Tırman Eyfel Kulesine Tırman
Mr. Journey Fox Mr. Journey Fox BigHero.io BigHero.io Extreme Knife Up Extreme Knife Up POBA: Polygonal Battlefield POBA: Polygonal Battlefield Süper Boks Gecesi Süper Boks Gecesi Ball Bump 3D Ball Bump 3D Sonsuz Uzay Yolculuğu Sonsuz Uzay Yolculuğu