2019 3D Şehirde Yarış

Kapat
1 kez oynandı

2019 3D Şehirde Yarış

Kontroller:

Oyun Açıklaması:

Şehirdeki bütün hız severler bu araba yarışındma buluşuyor!


Birbirinden farklı klasmanda araçların bulunduğu bu oyuna yavaş bir pikap ile başlıyoruz.Pikabımız biraz eski ama yapacak bir şeyimiz yok, onu iyi kullanarak birkaç yarış kazanıp adımızı duyurmalı ve sponsor bulmalıyız.

Garaja giderek hangi araçların oyunda olduklarına bakabilirsiniz, araçları açmadan önce renkleri siyahtır.Yine de araçların hangi marka ve model olduklarını rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Oyun yapay zekaya karşı oynanıyor (AI), yapay zekamız orta seviyede.Oyunun başlangıcında hangi zorlukta oynamak istediğinizi seçebilirsiniz.Aracı WASD tuşlarıyla hareket ettirebilirsiniz.

- Toplam Beğenme: 5
Hayri Uzayda Hayri Uzayda GTA SAMP GTA SAMP Kafa Topu İspanya Ligi 2016 Kafa Topu İspanya Ligi 2016 Maymun Muz Avı Maymun Muz Avı Şehirdeki Zombi Avcısı Şehirdeki Zombi Avcısı Riley'in Çiftliği Riley'in Çiftliği Meyve Avcısı Meyve Avcısı Eyfel Kulesine Tırman Eyfel Kulesine Tırman
Halloween Puzzle Game Halloween Puzzle Game Slimoban Slimoban Rio Rex Rio Rex Dune Surfer Dune Surfer Jigsaw Jigsaw Super Escape Masters Super Escape Masters My Pet Clinic My Pet Clinic