Pixar Cesur En Zorlu Hedef

Pixar Cesur En Zorlu Hedef

Pixar Cesur En Zorlu Hedef

Pixar Cesur En Zorlu Hedef

Etiketler: Toplam Beğeni: 62

Pixar karakterlerinin iyi iyilerinden cesur ile okçuluğa ve en zorlu hedefe ok atmaya hazırmısınız? Bu oyunda cesura yardım edeceksiniz ve böylece hedefleri tam 12 den vurmasını sağlayacaksınız.

Okla hedefi vurmak güç beceri yapı ve odaklanma gerektirir. Cesurun bu oyununu nasıl oynayacaksınız size bunu anlatalım. Puan kazanmak için nişan göstergesini kullanarak hedeflere nişan alıp oklarını at hedef merkezine ne kadar yakın vurursan, o kadar yüksek puan kazanırsın. Farklı renkli hedefler farklı puanlarla ödüllendirilir. Bir sonraki bölüme geçmek için hedeflenen puana ulaşın. farklı ok çeşidi ve her birinin güçlü ve zayıf olduğu alanlar vardır. Okunuzu Oyun kontrol panelinden ya da sağ alt köşedeki ok göstergesine tıklayarak değiştirebilirsiniz. Fakat unutmayın her bölümde sınırlı sayıda ok var, bu yüzden dikkatli seçim yapın. Ok çeşitleri arasında tahta, kemik, metal ve kızdırılmış oklar var, her ok farklı nesneleri parçalamanıza yardımcı olur. Aynı zamanda her bölüm sonunda aldığınız puana göre altın, gümüş ya da bronz madalya kazanacaksınız. Kendi yüksek puanınızı geçmeye çalışarak beş raundta da altın madalya kazanabilirsiniz.

Karakterler arasında Merida, Young Macintosh, Wee Dingwall ve Young Macguffin var siz hangisini güçlü bulursanız onu seçin ve bu oyunu cesurca bitirmeye çalışın.

Oyun Oyna