Portakalı Koru 2 Korsan Yolculuğu

Portakalı Koru 2 Korsan Yolculuğu

Portakalı Koru 2 Korsan Yolculuğu

Portakalı Koru 2 Korsan Yolculuğu

Etiketler: Toplam Beğeni: 167

Cover orange ismiyle yaklaşık iki yıldır çeşitli oyunlar bizlere sunuluyor ve bu oyunda portakalları koruyarak bölümleri geçmeye çalışıyoruz. Serinin 2014 oyunlarından birisi olan korsan yolculuğunda bu kez farklı bir maceraya girecek ve korsanlarla birlikte kötü buluttan portakalı korumaya çalışacağız. Portakalı koru 2 oyununda neler yaşayacağınızı ve neler yaparak kötü kalpli buluttan kurtulacağınızı hemen anlatalım ve oyuna başlayın. Google Play ve Apple Store mağazalarında da yerini alan oyun kötü kalpli bulutun asit yağmuru yapmasından sonra başlayacak başladıktan sonra daha önceki versiyonu olan portakalın şövalye yolculuğu oyununda olduğu gibi kısa bir tanıtımla karşılaşacak ve önceki oyunun neden sona erdiği portakala ne olduğu gösterielcek.

Denizi aşması gereken portakalın 24 farklı bölümünü flash olarak oynayabilirsiniz bu rakam mobil oyunda ise 200 ü geçik şekilde tasarlanmış. 1 2 ve 3. bölümler oyunda açık olarak gelecek bu bölümler daha çok portakalı koru 2 oyunu hakkında bilgi almamız ve oynayışı kavramamız için tasarlanmış bölümler. 1. bölümden hemen başlayalım anlatmaya amacımız portakalı korumak için üzerine çeşitli sandıklar kapatmak yanlara varilleri dizerek kötü kalpli bulutun yağmurunun ona ulaşmasını engellemek. Eğer hiçbir yağmur damlası içeriye giremezse oyunu siz kazanacak ve sonraki bölüme geçip çok daha zor bir macera yaşayacaksınız. Tüm malzemeleri sorunsuz yerleştirdiğiniz an puanlar sizin olacak ve yıldızlarıda alacaksınız. 2. bölümde bomba ile karşılaşacaksınız bu bombayı yanındaki hazine sandığının sol tarafına koyarak ikisininde köşeye yapışmasını sağlayacaksınız sonrasında ise yeni sandığıda üstlerine örttüğünüzde bölümü bitirmiş olarak 3. bölüme geçeceksiniz. Bu bölümde korumamız gereken portakal sayısı 2 adede ulaşacak elimizdeki malzemeler ise 2 adet el bombası ve 1 adet cam kırıcı ağırlık bu ağırlığı cam olan yere atarak camı parçalamalı bombalarıda tekerleklerin sol ve sağ taraflarına atarak portakalı koru oyunu 2 de bir bölümdaha geçerek artık oyunun tam bir kurdu olacağız. Eğer kötü bulutun attığı yağmur asitleri portakala değerse portakalımız bir melek gibi yukarıya yükselir ve bölümü resetlemek zorunda kalırsınız.

Oyunun sağ alt kısmında yer alan korsan şapkasını göreceksiniz burada 3 adet belirtilmiş bu şapkada size 3 bölüm atlama hakkı sunacaktır. Böylece geçemediğiniz bölümleri daha kolay bir şekilde atlayıp uğraşmaktan kurtulabilirsiniz. Portakalı koru 2 oyunu hakkında bir diğer detayları listeleyecek olursak; IGN gibi birçok oyun incelem sitesi oyunu editörün seçtikleri listesine ekledi. HD grafikelri ile portakallar ve diğer objeler gerçekten eşşsiz olarak tasarlanmış buda oyuna farklı bir hava katmakta. Müzikleri animasyonları ve karakterinizi geliştirme gibi birçok yeni oyun burada.

Oyun Oyna