Survivor 2013 Panama

Survivor 2013 Panama

Survivor 2013 Panama

Survivor 2013 Panama

Etiketler: Toplam Beğeni: 197

Survivor 2013 TV ekranlarında en çok izlenen tv programları arasında yerini alırken bilgisayarlarda da en çok oynanan oyunlar arasında yerini almaya hazırlanıyor.

Oyunda kendi takımınızı seçerek karşı tarafa karşı mücadele vereceksiniz. Oyuna başladığınızda sizden Ünlüler mi Gönüllüler mi olacağınızı soracak dilediğinizi seçin ardından tüm yarışmacılar ve Acun ılıcalı karşınıza gelecek. Survivor Panama 2013 oyununda amacınız size verilen görevleri tamamlayabilmek ve böylece diğer bölümlere geçmeye hak kazanmak. Oyunda zaman kısıtlaması var o yüzden acele ile survivor 2013 ün bölümlerini bitirmeniz gerekiyor. Oyunda Alp Kırşan da size neler yapacağınız ve oyunu nasıl oynayacağınız hakkında bilgiler verecek bu doğrultuda survivor 2013 ün tüm bölümlerini tamamlayarak yarışmanın bu yılki kahramanı ve kazananı siz olabilirsiniz. Oyun kontrolleri ise Boşluk, Z X ve SOL SAĞ tuşları ile yapıyor.

Kitoyun.com ile Türkçe oyunlar her zaman sizlerle olacak. Survivor 2013 Panama oyununda Acun Ilıcalı ile birlikte iyi eğlenceler dileriz.

Oyun Oyna