Uzaylılara Karşı Defans

Uzaylılara Karşı Defans

Uzaylılara Karşı Defans

Uzaylılara Karşı Defans

Etiketler: Toplam Beğeni: 8

Uzaylılara karşı kendinize savunacağınız bu oyunda amacınız uzaylıların gönderdiği askerlere karşılık verebilecek silahları bölgenize yerleştirerek onları yokemeye çalışmak.

Uzaylılara karşı defans olarak adlandırdığımız bu oyun hakkında sizebiraz bilgi verecek olursak sağ üst köşede Price yazan yer alacağınız saldırı silahının ücretini range kaç metre etkili olduğunu damage ise saldırı gücünü gösterir. Hemen onun yanında $ işaretli kısım ise hesabınızda bulunan parayı göstermekte. 10 yazan yer ise sizin canınız. Sizin tarafınıza uzaylıları geçirmemek için paranızı ve gücünüzü iyi bir şekilde kullanmanız gerekiyor.

Oyunda dört farklı silah sistemi var bunlardan birincisinin fiyatı 190 Dolar bu silah en etkili ikinci silah, 2. sıradaki ise en ucuz silahlardan birisi saldırı gücü ortalama bir seviyede3. sıradaki ise en güçsüz silah ama uzaklık olarak etkinliği çok iyi son sıradaki silah ise en güçlü silah saldırı gücü tam tamına 27. Tabi bu silahların böyle olduğuna bakmayın diyelim bir silahı akendi bölgenize yerleştirdiniz sonrasında bu silahların üstüne tıklayarak yukarı doğru ok işareti var ona tıklarsanız silahı 5 farklı kademeye kadar güncelleştirip özellikleri ve saldırı gücünü arttırabilirsiniz. Oyunu başlatmak için sağ alt köşedeki kuru kafa iaşretine basacaksınız.

Haritada yavaş yavaş ilerleyecek ve en son bölümde uzaylıların en zor ve en güçlü adamları sizin karşınıza gelecek. Bakalım en yeni oyunlardan birisi olan uzaylılara karşı defans oyununda sizin strateji ve savunma tekniğiniz ne olacak. Uzaylıların dünyayı işgalini defans oyunuyla engelleyebilecekmisiniz ? Tüm soruların cevabı bu saldırı ve savunma oyununda.

Oyun Oyna