Vex 2

Vex 2

Vex 2

Vex 2

Etiketler: Toplam Beğeni: 225

Amazing Adam tarafından geliştirilen Vex 2 oyununda harika bir çöp adam aksiyonu sizleri bekliyor. Play Game diyerek başlayacağımız vex 2 oyununa vex 1 de olduğu gibi benzer bir yapıda devam ediyoruz fakat vex 2 ye birçok farklı bölüm eklenmiş durumda.

Vex 2 nasıl oynanır? Oyunda yön tuşları ile kontrol ettiğimiz çöp adamı kırmızı bayraklı noktalara götüreceğiz ve belirli başlangıç noktalarını kendimize oluşturmaya çalışacağız. Vex 2 oyununda dediğimiz gibi farklı parkur ve bölümler yer alıyor ve geçmesi kimi zaman kolay gibi gözüksede oldukça zor bölümlerle karşılaşacaksınız. Oyunda turuncu kutular karşınıza çıkarsa sakın onları ittirmeye çalışmayın çünkü Vex 2 onlar sayesinde yükseklere zıpalayabiliyor. Çöp adamla ilerledikçe farklı kupalar ve ödüller kazanacaksınız. Vex 2 de ilk oynayacağınız bölüm bir nevi test bölümü burda oyunu oynamayı öğreniyorsunuz ardından yeşil kapıdan girdikten sonra gerçek bölümlerle karşılacaşacaksınız.

Yılın oyunlarından birisi olması beklşenen vex 2 de heyecan var, macera var, aksiyon var, eğlence var kısacası herşey var kesinlikle oynamanızı tavsiye ediyorum.

Oyun Oyna