X Men Tokyo Görevi

X Men Tokyo Görevi

X Men Tokyo Görevi

X Men Tokyo Görevi

Etiketler: Toplam Beğeni: 1230

Dünyanın en güzel filmleri arasında imdb listelerine adını yazdıran X men filminin sinema oyunu olan The Wolverine tokyo fury görevi oyunu ile karşınızdayız.

Aksiyon macera ve savaş dolu sahnelerle dolu bu oyunda hikaye, hayatta kalma ve zor modlar yer alıyor. Ben oyunu anlatmaya hikaye yani story modu ile devam ediyorum sizler için. Xmen i kıntrol edeceğiniz tokyo görevi boyunca karşınıza gelen tüm düşmanları farklı bölümlerde yoketmeniz gerekli. Yön tuşları ile hareket edeceğiniz. A tuşu ile saldırı yapacağınız ve S tuşu ilede xmeni zıplattırabileceğiniz tokyo fury oyununda karşınıza zorlu ninja rakipler çıkacak. Bunları en kısa sürede yoketmeklisiniz ki siz hayatta kalasınız. V yazan şeyleri toplarsanız bunlar size fazladan güç verecek ve X Men'E Tokyo Görevi sırasında büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Bakalım kahramanımız xmen ve sizin güçleriniz birleştiğinde ortaya nasıl bir görev çıkacak ve en önemlisi x men ile bu zorlu müacdeleyi kazanabilecekmisiniz? Puanlarınızı yorum olarak yazmayı unutmayın herkese iyi eğlenceler...

Oyun Oyna