Yamyamlara Karşı Savaş

Yamyamlara Karşı Savaş

Yamyamlara Karşı Savaş

Yamyamlara Karşı Savaş

Etiketler: Toplam Beğeni: 13

Bu oyunda ilk amacınız yamyamların ve ilker bir kabilenin eline geçen adamı onların elinden kurtulmak. Bu görevi başarabilecek misiniz?

Oyunun konusu ve gelişme süreci ise şu şekilde; Bir adam domuz avlamak için silahı ve çeşitli savaş ve avcılık ekipmanları ile ormana gider, tam bir domuz bulmuştur ki birden etrafını yamyamlar sarar ve adamı yakalamaya çalışır. Kısa bir süre için yamyanların elinden kurtulmayı başaran kahramanımızı şimdi daha zor bir savaş ve görev bekliyor ve ona sadece siz yardımcı olabilirsiniz. Kitoyun.com ile sizslere sunduğumuz yamyamlara karşı savaş oyununun bu 1. versiyonunda kendinizi, silahınızı geliştirmek için alt menüdeki seçenekleri kullanacaksınız. Oyunda Fare ile yamyamlara ateş edecek, YÖN veya AWSD tuşları ile ilerleyecek, 1 2 3 4 5 6 7 tuşları ile yamyamları öldürdükçe para kazanacak ve bu saydığım rakamlara basarak yeni silahlar alaran kendinizi geliştirerek upgrade etmiş olacaksınız. Oyunda 7 farklı silah var ve en iyisini alana kadar yamyamlara karşı savaşmalısınız.

Bakalım bu eğlenceli ve bir o kadarda heycanlandırıcı yamyam ve ilkel kabilelere karşı savaş oyununda kontrolünüz altındaki karakteri ne kadar iyi kontrol edebileceksiniz.

Oyun Oyna